Apie mus

Mūsų tikslas – kiekvieno kliento individualių norų išpildymas. Dirbame kruopščiai, kad nuostabios gėlių puokštės ir išskirtinės kompozicijos jus lydėtų visomis gyvenimo progomis.

Istorija

Kiekviena gėlių puokštė mums – nauja istorija. Kiekvienas gyvas augalas, tai savitas pasaulis, kurio grožiu mes stengiamės dalintis kasdien. Gyvos gėlės nuo senovės turi tą tikrumo jausmą, kuris yra nepakeičiamas jokia butaforija, jokiais blizgučiais.

UAB “Gėlių gaublys” veiklą pradėjo 1998 metais, kuomet gėlių turgelių dar tebuvo vienas kitas, o gėlių įvairovės dar nebuvo tokios, kokią turime šiandien. Per ilgus metus stebėjome, kaip kinta gėlių pasiūla, kaip keičiasi klientų poreikiai, kaip dirba geriausi floristai, todėl nuolatos stengėmės pasiūlyti kai ką išskirtinio. Būtent ilgametė mūsų darbuotojų patirtis šiandien leidžia greitai perprasti savitą žmonių skonį bei sukurti tokias gėlių puokštes ir kompozicijas, kurioms negalėtų atsispirti daugelis.

Mūsų vizija

Mes visuomet stengiamės patenkinti net ir išrankiausių klientų lūkesčius, todėl su šia idėja dirbame kiekvieną dieną. Šiandien, kai gyvenimo tempas yra itin aukštas, siekiame, jog gėlių bei proginių puokščių pasirinkimas taptų greitas, lengvas ir paprastas, o rezultatas – itin kerintis.

Esame įsitikinę, jog gėlės turi žavėti, kelti nuostabą ir jausmus, nes tai yra dalis gamtos. Skaitome savo darbą atlikę tinkamai, jeigu mūsų gėlės tapo gražiausiu jūsų dienos ar progos akcentu, tad maloniai laukiame jūsų!

gražiausios gėlių puokštės