Apmokėjimą galite atlikti per pasirinktą banką prisijungę per savo el. bankininkystę. Visi mokėjimai yra saugiai vykdomi per Paysera mokėjimų sistemą. Atsiskaityti taip pat galite atvykę į mūsų gėlių saloną.

Taip, gėlių gavimai iš tiekėjų yra vykdomi kiekvieną dieną, todėl savo klientus džiuginame tik pačiomis šviežiausiomis gėlėmis bei jų puokštėmis.

Įsigytas prekes pristatome Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Kiekvienas užsakymo pristatymas papildomai yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjo nurodytą įteikimo laiką ir vietą.

Taip, gėles galima grąžinti per 48 valandas nuo pristatymo, tačiau pirkinys privalo atitikti grąžinimo sąlygas. Jas galite rasti čia.

Žinoma! Mūsų floristai turi sukaupę didelę patirtį šioje sferoje, todėl yra tikri šios srities specialistai, kurie mielai ir noriai pasidalins savo patirtimi ir pasiūlys jūsų norus bei progą atitinkančią gėlių puokštę ar kompoziciją. Parašykite mums arba paskambinkite telefonu +370 656 04518.

Pristatymas kainuoja 10.00 EUR. Prekes pristatome Vilniuje ir aplink jūsų pageidaujamu laiku. Galimas ir itin greitas pristatymas tą pačią dieną.