Pristatymas

  • Pristatome tik Vilniuje ir Vilniaus rajone. (Priatato mūsų darbuotojai).
  • Visi užsakymai yra tvarkomi centralizuotai. Kiekvieno užsakymo vykdymo kontrolė yra priskiriama vienam darbuotojui. Tai garantuoja maksimalią darbo kokybę ir kliento poreikių tenkinimą.
  • Kliento užsakymas yra pradedamas vykdyti tik klietui atlikus apmokėjimą už pasirinktas prekes ir paslaugas.
  • Kiekvienas užsakymo pristatymas papildomai yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjo nurodytą įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.).

Garantijos
Mums labai svarbu, kad užsakovas būtų patenkintas užsakymo įvykdymu. Garantuojame, kad visi užsakymai bus vykdomi profesionalų ir atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus. Pristatytam produktui taikoma 48 valandų kokybės garantija po pristatymo, jeigu jo laikymo sąlygos atitinka minimalius reikalavimus (gėlės pamerktos vazoje, patalpos temperatūra neviršija 25C, nėra skersvėjų). Gėlės arba augalai, dėl kurių pareiškiamos pretenzijos, bus pakeisti kitu produktu, jei per šį laiko tarpsnį jie bus grąžinti į parduotuvę. Grąžinimo sąlygas galite peržiūreįti čia